Мінреінтеграції: Де на Київщині внутрішні переселенці можуть отримати гуманітарну допомогу?

01-12-2022

Нещодавно під головуванням Віце-прем’єр-міністра - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук відбулася нарада щодо діяльності гуманітарних штабів у районних військових адміністраціях Київської області.

Перед місцевою владою очільниця Мінреінтеграції поставила низку завдань, серед яких: посилити діяльність гуманітарних штабів; забезпечити надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам і соціально незахищеним верствам населення; організувати наявність на гуманітарних складах двомісячного запасу харчових продуктів.

За результатами наради Київська ОВА надала перелік пунктів роздачі гуманітарної допомоги в області – інфографіку з ним дивіться нижче:

Джерело: ]]>Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України]]> - ]]>https://minre.gov.ua/news/de-na-kyyivshchyni-vnutrishni-pereselenci-mozh...]]>