Ми працюємо там, де є наші люди – Артем Лисогор провів особистий прийом громадян

19-07-2023

Голова Луганської обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор провів перший особистий прийом громадян у Дніпрі з початку широкомасштабного вторгнення. Для вирішення власних та колективних питань до очільника області звернулись двоє жителів Луганщини.

Так, жінка з тимчасово окупованого Білолуцька поскаржилась, що стикнулась з правовою колізією у питаннях працевлаштування. Вона є представником виконкому селищної ради, на базі якої було створено місцеву адміністрацію. З початком повномасштабного вторгнення жінка не залишилась на окупованій території та разом з дитиною виїхала до Польщі. Її посада передбачає колегіальне ухвалення депутатами селищної ради кандидатури співробітника виконкому. Оскільки рада більше не виконує своїх повноважень, а військова адміністрація не має у штаті посади для неї, жінка залишилась без роботи. Втім вона запевнила присутніх, що готова якнайшвидше повернутись додому після деокупації рідного селища і працювати заради людей Білолуцька. Артем Лисогор доручив юридичному відділу адміністрації дослідити ситуацію, що склалась.

Наступним на особистий прийом громадян прийшов житель Лисичанська, який підготував перелік питань, що стосуються умов компактного проживання внутрішньо переміщених людей. Зокрема, він повідомив про можливість відновлювати багатоквартирні будинки та гуртожитки для цих потреб. «Ми маємо посилити активність у питаннях розселення внутрішньо переселених осіб саме у тих громадах і областях, де найбільша кількість наших людей. Ми максимально працюємо там, де є наші люди», – Артем Лисогор.

За інформацією: ]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/mi_pracyuiemo_tam_de_ie_nashi_lyudi_ar...]]>