“Мета – визволення наших земель”, – Герой України, офіцер-десантник Олег Олива

19-09-2023

З початком російського вторгнення в Україну – ще тоді командир аеромобільної роти 81-ї окремої аеромобільної бригади ДШВ України Олег Олива брав активну участь у бойових діях в населених пунктах Щастя, Геївка, Чермалик, Кремінна, Рубіжне, Сєвєродонецьк та Білогорівка, що на Луганщині.

За цей період його підрозділом знищено десятки одиниць бронетехніки противника, понад сотню окупантів та колаборантів, взято чималу кількість полонених.

Будучи пораненим, Олег Олива неодноразово відмовлявся від госпіталізації та залишався разом із побратимами виконувати бойові завдання.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові Олегу Оливі присвоєно звання Героя України.

Символічним є, що найвищу нагороду офіцер-десантник отримав саме у День свого 25-річчя.

На даний час майор Олег Олива будучи заступником командира окремого аеромобільного батальйону 81-ї окремої аеромобільної бригади ДШВ України продовжує вести бойові дії на найбільш важливому та небезпечному напрямку Луганської області.

Більше у відео: