Мета: відкрити заплавний мост №1 цього року

27-08-2019

27 серпня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук та депутат Сєвєродонецької міськради, керівник депутатської групи «Сєвєродончани» Ігор Бутков провели виїзну робочу нараду на будівельному майданчику заплавного мосту №1.

Будівництво-реконструкція за співфінансування Державного фонду регіонального розвитку та Сєвєродонецької міської ради заплавного мосту №1, що знаходиться на автошляху між Сєвєродонецьком і Лисичанськом, мало розпочатися ще в 2017 році, але фінансування було відкрите тільки в 2018 році. Тож роботи розпочалися з річним запізненням. І з дотриманням усіх будівельних технологій, що постійно контролюють відповідні інстанції.

«Незважаючи на порушення термінів фінансування ми повинні завершити основні роботи з будівництва мосту до кінця року. Згідно програми, це будівництво фінансується тільки три роки - до кінця 2019 року. Хоча кошти й почали поступати тільки в 2018 році, але попередній рік також рахується. І фінансування в 2020 році продовжене не буде. Тож якщо ми не прискоримося – завершення будівництва ляже лише на міський бюджет. Цього ми допустити не можемо. Тому потрібно докласти максимум зусиль для завершення будівництва об’єкту у визначені терміни» - наголосив Вячеслав Ткачук.

А Ігор Бутков у розмові з підрядником зазначив: «Якщо ви не справляєтеся, давайте вирішувати питання кардинально – будемо долучати для прискорення робіт субпідрядників з відповідними ліцензіями. Наскільки мені відомо, на заході України є будівельні компанії, які мають необхідний досвід. В найкоротші терміни укладемо з ними угоди і будемо виходити на фінішну пряму. Я вважаю, що для сєвєродончан головне, щоб роботи були завершенні якісно та якнайшвидше. Ми це забезпечимо».

За результатами проведеної наради вирішено, що підрядна організація ТОВ МБФ «Технологія» й відділ капітального будівництва міськради підготують щотижневий графік проведення робіт, з урахуванням якого керівництвом міста буде розглянута можливість і необхідність залучення субпідрядних організацій задля завершення будівництва-реконструкції заплавного мосту №1 у визначені терміни.

Средняя: 5 (3 оценок)