Медаль «За звільнення Сєверодонецька» та ще 11 нагород: Працівник шахти «Відродження» Олег Мельничук вийшов переможцем у 37 танкових боях

04-02-2023

Ризикуючи життям щомиті, вони боронять Україну, наших жінок та дітей, і вважають це своїм святим обов’язком. Вони мають те, чого не купиш – патріотизм і хоробрість. Усіх їх, оборонців української землі, – різних за віком, політичними уподобаннями, професіями та соціальним статусом, – об’єднала любов до рідної країни. Про одного із відважних і свідомих чоловіків в матеріалі ]]>Червоноград.City]]>.

Спокійний, ввічливий, здатний на контрольований ризик – це Олег Сергійович Мельничук, працівник відокремленого підрозділу «Шахта «Відродження» державного підприємства «Львіввугілля». Він неодноразово доводив свій патріотизм та жагу до свободи, проходячи службу в танкових військах.

Олег Мельничук.

Олег Мельничук

Заслужено отримав безліч державних нагород:

• Орден «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня,
  • Орден «За мужність» ІІІ ступеня,
  • Орден «Почесний хрест Збройних Сил України»,
  • медаль «За участь в АТО»,
  • медаль «За звільнення Лисичанська»,
  • медаль «За звільнення Сєверодонецька»,
  • медаль «За бойові заслуги»,
  • медаль «За звитягу»,
  • медаль «За участь в АТО» сектор «Д» в Донецькій області,
  • медаль «За участь в АТО» сектор «А» в Луганській області,
  • медаль «Лицарський Хрест «Патріот України»,
  • медаль «Ветеран війни».

Під час військової служби здійснив 98 бойових виїздів, у 37 танкових боях вийшов переможцем. Екіпаж Олега Мельничука знищив за даними розвідки 6 танків, 14 БМП, 8 БМД, 16 машин колісної техніки.

Був поранений під Бахмутом.

Наші військові – залізні люди. Вони щодня наближають нас до миру. Щодня ризикують своїм життям. Наш обов’язок – повсяк­час про це пам’ятати та допомагати Збройним силам України наближати перемогу над кремлівським загарбником.

За матеріалом: Червоноград.City - ]]>https://chervonograd.city/articles/259583/pracivnik-shahti-vidrodzhennya...]]>