Ви тут:

Матеріальну допомогу на загальну суму у понад 400 тис. грн призначено мешканцям Сєвєродонецької громади

20-11-2023
Категорія: 

Грошова допомога мешканцям Сєвєродонецької громади протягом двох минулих тижнів призначалась важкохворим мешканцям громади, особам з числа мобілізованих осіб або особам, які добровільно пішли служити до лав ЗСУ у період запровадження воєнного стану в Україні, а також родині загиблого захисника.

Так, організовано та проведено два засідання комісії з питань призначення одноразової грошової допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах. За поданим зверненнями комісія призначила допомогу 27 особам на загальну суму 115 000 грн.

Виплачено матеріальну допомогу на загальну суму 280 000 грн 14 особам з числа мобілізованих осіб або осіб, які добровільно пішли служити до лав ЗСУ у період запровадження воєнного стану в Україні.

Виплачено матеріальну допомогу на суму  15 000 грн сім’ї  загиблої особи з числа Захисників та Захисниць України, які загинули внаслідок воєнних дій у період запровадження воєнного стану, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Для консультацій зі спеціалістами Управління соцзахисту населення Сєвєродонецької МВА звертатись за телефонами: https://sed-rada.gov.ua/upravlinnya-soczahistu-naselennya/telefoni-garya...

За даними Управління соціального захисту населення СМВА

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)