Луганщина проти фейкового "референдуму" - переселенці з Луганської області виходять на вулиці та площі українських міст

26-09-2022

Луганщина проти фейкового окупантського "референдуму" - переселенці з Луганської області виходять на вулиці та площі українських міст, які стали прихистком для їхніх сімей, і висловлюють невдоволення псевдореферендумом.

Як повідомлялось у соціальних мережах, телеграм-каналах, луганчани масово не підтримують свавілля окупантів. Свою думку днями в Дніпрі, Рівному та Бердичеві висловили зокрема мешканці Сєвєродонецька, Рубіжного Лисичанська, Луганська, Кремінної, Довжанська тощо.

Акція шириться - підтримати українську Луганщину переселенці виходять на вулиці інших українських міст і висловлюють невдоволення тому, що відбувається на окупованих територіях.

Понад 320 тисяч жителів області евакуювалися в безпечні регіони країни. Вони хочуть повернутися в свої домівки – в українську Луганщину! Мешканці Луганщини ]]>#вірять_в_ЗСУ]]>, вірять в перемогу над окупантами та чекають на повернення до власних домівок у звільнених українських містах.

Вони проти свавілля, яке влаштували окупанти в нашому регіоні.

Росіяни навіть не цураються заяв щодо можливості забезпечення 100-відсоткової явки ще під час виїзного голосування, щоб не чекати заключного дня неволевиявлення. Кажуть, що «За» усі – за кращими радянськими традиціями.

Не усі, бо сотні тисяч луганчан перебувають в безпечних регіонах України і за кордоном, подалі від щоденного життя в страху через беззаконня, що панує на тимчасово окупованих територіях.