ЛОВА: Від Макіївки та Новоселівського відбито атаки росіян, із Сєвєродонецька окупанти вивозять награбоване майно, лікарям Новопскова наказали шукати неблагонадійних серед пацієнтів, частина Кремінної без газу з березня

10-11-2022

Окупанти вивозять награбоване майно та викрадені автомобілі із Сєвєродонецька – забирають те, що залишилося.

Мародерство відбувається під прикриттям представників так званих органів державної безпеки.

У місті десятки тисяч квартир без господарів, які евакуювалися, чим і користуються окупанти.

Важка ситуація у Кремінній. Газ там є в половині міста – де розподільча система залишилася неушкодженою. У тих районах, де її росіяни зруйнували ще навесні, подачу блакитного палива ніхто не відновлював – минуло більше ніж півроку.

Ліки можна придбати лише в одній аптеці, яка залишилася працювати. У продуктових магазинах, як і раніше, значні проблеми з асортиментом товару.

В деяких громадах Луганщини фільтраційні заходи лише посилюються. Зрадники шукають неблагонадійних вже навіть серед зрадників. Невеличкий Новопсков опинився під окупацією практично одразу. Втім, нещодавно в місцевій лікарні встановили відеокамери з можливістю запису аудіо, а співробітникам наказали вести невимушені бесіди з відвідувачами, щоб виявити неблагонадійних.

Тим часом, у пологовий будинок завезли велику кількість поранених окупантів зі Сватівського напрямку, де ЗСУ просувається майже щодня.

Крім того, підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів в районах Новоселівського і Макіївки.

Росіяни із різних видів озброєння обстріляли на Куп’янському та Лиманському напрямках Площанку, Стельмахівку, М’ясожарівку, Білогорівку, Макіївку, Невське, Білогорівку.

Авіація Сил оборони України протягом минулої доби завдала по ворогу 6 ударів. Під ураження потрапили 2 райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також 4 позиції засобів протиповітряної оборони противника. За минулу добу Сили оборони на різних напрямках збили 5 БпЛА «Шахед» та 3 «Орлани».

Воїни українських ракетних військ і артилерії протягом 9 листопада уразили один пункт управління, один район зосередження живої сили, озброєння і військової техніки, склад боєприпасів та інші важливі військові об’єкти окупантів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid036e26HhLRWujHcEadDgE3ArcmRN3...]]>