ЛОВА: У звільненому Невському поранено жінку, грошей на компенсацію житла в окупантів нема – мешканців зруйнованих міст росіяни розселятимуть по пансіонатах та лікарнях

01-11-2022

Днями очільник Луганщини Сергій Гайдай вже повідомляв про двох загиблих жителів Білогорівки, яких накрило вогнем росіян.

Окупанти продовжують розстрілювати населені пункти, звідки їх вигнали наші військові. Зокрема, вихідними у Невському було поранено місцеву жительку.

Крім того, з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії протягом 31 жовтня росіяни били по Стельмахівці, М’ясожарівці, Білогорівці, Греківці та знов по Невському – населених пунктах на Куп’янському та Лиманському напрямках.

Навіть відступивши, росіяни продовжують лишати помешкань жителів Луганщини. Та й на територіях, що ще лишаються окупованими, агресор, зруйнувавши цілі міста, не в змозі ані виплатити обіцяне, ані надати житло потерпілим. Вже зазначалося, що лише на минулому тижні кільком десяткам людей показово видали гроші, які мали надати ще влітку.

А наприкінці жовтня на зустрічі із жителями Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного псевдокерівник так званої «лнр» відверто зізнався – «республіка» наразі не може відновити повністю зруйноване житло, тому ухвалене рішення про їхнє переселення в пансіонати, медичні центри, санаторії. Проголосували на так званому «референдумі» – на обіцянки зачекайте до наступного разу.

Повертаючись до подій на фронті, слід зазначити, що протягом 31 жовтня авіація Сил оборони України завдала по ворогу 14 ударів. Під ураження потрапили райони зосередження озброєння та військової техніки, опорні пункти і позиції комплексів протиповітряної оборони противника. На різних напрямках наші підрозділи протиповітряної оборони збили 4 гелікоптери, 2 БпЛА та 45 ворожих крилатих ракет.

Воїни ракетних військ і артилерії за минулу добу уразили 2 пункти управління, 3 райони зосередження живої сили, озброєння і військової техніки та інші важливі військові об’єкти російських окупантів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02p64KefBLv1K452Xw874Me5MavKu...]]>