ЛОВА: У Сватовому знищено склад із боєприпасами, Новоселівське та ще шість населених пунктів масовано обстріляні росіянами, у Сєвєродонецьку окупанти створюють маневровий фонд житла, у Білокуракиному «покращення» – повернули леніна

08-11-2022

Окупаційною адміністрацією Сєвєродонецька створено постійно діячу комісію з виявлення та огляду житлових приміщень, в яких ніхто не мешкає, з подальшим їх внесенням до маневрового фонду.

Загарбникам це необхідно для надання житла громадянам, які втратили домівки. Серед них, у переважній більшості, чомусь, колаборанти та військові.

Перевіряють квартири, про які сповістили сусіди. Деякі адреси вже опубліковано у мережі.

Обіцяне покращення життя у мешканців Білокуракиного – там повернули на місце пам’ятник леніну.

Неподалік, у Сватовому, значно гарячіше – у райцентрі днями знищено склад з боєприпасами.

Чергову атаку росіян відбито від Білогорівки. Втім, окупанти не припиняють відкривати вогонь по населеним пунктам Луганщини. Цього разу постраждали Стельмахівка, М’ясожарівка, Новоселівське, Греківка, Макіївка, Андріївка, Невське на Куп’янському та Лиманському напрямках.

Авіація Сил оборони протягом минулої доби завдала по ворогу 24 удари. Під ураження потрапили 17 районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також 7 позицій засобів протиповітряної оборони противника.

За минулу добу Сили оборони, на різних напрямках, збили ворожий літак Су-25, БпЛА «Ланцет-3» та чотири дрони «Орлан-10».

Воїни ракетних військ і артилерії за минулу добу уразили 5 пунктів управління, 2 райони зосередження живої сили, озброєння і військової техніки, 2 склади боєприпасів, 2 зенітно-ракетні комплекси та район вогневих позицій артилерії окупантів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0PxY1PouZr3cDxGCsTN8YLPqkDf98...]]>