Ви тут:

ЛОВА: Росіяни на законодавчому рівні виправдовують у так званій «лнр» осіб, якщо ті скоїли злочин, що відповідає інтересам рф

03-12-2022
Категорія: 

І неважливо, коли саме населений пункт Луганщини опинився під окупацією – у лютому чи у липні.

Вбив людину у червні в Лисичанську, довів, що то було на користь рф – і вільний. Зґвалтував – якщо це відповідає національним інтересам рф, теж не понесеш відповідальності.

Здійснив угон десятьох автівок у квітні, до прикладу, в Сєвєродонецьку – доведи, що пограбував українців – і воля.

Відповідний законопроект внесено на розгляд до нижньої палати російського парламенту. Він визначає порядок застосування кримінального та кримінально-процесуального законодавства рф на тимчасово окупованих територіях.

Зокрема, запропоновано встановити, що кримінальне судочинство на цих територіях здійснюється за нормами, встановленими кримінально-процесуальним кодексом рф, а злочинність та караність діянь, скоєних на їх територіях до 30 вересня 2022 року (дати підписання псевдодоговорів про їх прийняття до складу рф) визначаються відповідно до норм кримінального кодексу рф.

Також вводиться положення, згідно з яким не визнаватиметься злочинним діяння, вчинене на території «нового суб'єкта рф» до 30 вересня, якщо воно було спрямоване на захист інтересів рф або цих суб'єктів.

Щодо ситуації на фронті. 2 грудня підрозділи Сил оборони України відбили атаки російських загарбників в районі Червонопопівки.

На Куп’янському та Лиманському напрямках росіяни здійснили обстріли з танків та всього спектру артилерії по районах Новоселівського, Стельмахівки, Макіївки і Площанки.

Окупанти також завдали авіаудар по Новоселівському.

Авіація Сил оборони України протягом поточної доби завдала 17 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки і 3 удари по позиціях зенітно-ракетних комплексів противника.

За минулу добу наші воїни збили ворожий вертоліт та 6 БпЛА типу «Орлан-10».

Українські ракетники та артилеристи в той же час уразили 5 пунктів управління, 2 склади боєприпасів, 11 районів зосередження особового складу і ОВТ та 4 інших важливих об’єкти російських окупантів.

 

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid022xxvPoaQjA8qcYNDcguwM7oUMtP...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет