ЛОВА: Поки росіяни дезертують, у Кадїївці чоловіків шукають по будинках, у Рубіжному почали обіцяти, що відновлять світло, кредит на п’ять років за паспорт рф – таке обіцяють у банках на окупованій території

16-11-2022

Споживчий кредит на п’ять років за умови пред’явлення паспорту рф – таку рекламу зробив один із російських банків, що діє на окупованій частині Луганська.

Чим ще можна вимусити клієнта отримати паспорт, як не грошима, котрі потрібно віддати лише через декілька років. А можливо, і не потрібно буде.

І доки в захоплених в 2014 році населених пунктах розподіляють цей ймовірний здобуток, в інших містах люди не знають, як зігрітися.

Зокрема, в окупованому півроку тому Рубіжному. Учора там пообіцяли розпочати встановлювати трансформатор та згодом відновити електропостачання.

У Сєвєродонецьку задачу полегшили. Там дозволили населенню звертатися до соціальних служб, щоб переїхати на зимовий період до пунктів тимчасового розміщення в інші міста. А навесні повернутися до пограбованої квартири та здивовано запитати: «А кто это сделал?»

У російських військових, які зараз базуються на Луганщині, значно погіршився морально-психологічний стан. У зв’язку зі значними втратами у підрозділах окупаційних військ почастішали випадки дезертирства.

А тим часом у Кадіївці окупанти ходять по будинках і проводять примусову мобілізацію місцевого населення.

В багатьох населених пунктах фіксуються випадки вимагання коштів за можливість уникнення мобілізації. Так, у Старобільському районі представники місцевих так званих «силових структур» пропонують уникнути «мобілізації» за грошову винагороду сумою до 15 тисяч доларів.

15 листопада російські війська на Куп’янському та Лиманському напрямках із танків та різнокаліберної артилерії обстріляли Новоселівське, Стельмахівку, Невське, Площанку, Макіївку та Білогорівку.

Авіація Сил оборони України протягом минулої доби завдала по ворогу 14 ударів. Під ураження потрапили 11 районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також 3 позиції зенітно-ракетних комплексів противника.

Воїни українських ракетних військ і артилерії уразили 3 райони зосередження живої сили, озброєння і військової техніки, станцію радіоелектронної боротьби та склад боєприпасів окупантів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0ujomcnqBB7FvEsDT89G7dtfvrfn3...]]>