ЛОВА: Окупантів знов відбито від Білогорівки, колаборантів росіяни далі Станиці Луганської не пускають – саме там шукають для них житло у пустих домівках

20-10-2022

Саме в Станиці Луганській так зване «міністерство будівництва лнр» формує маневровий житловий фонд для біженців.

Звісно, будувати ніхто нічого не збирається. Формування фонду проводитиметься виключно через вскриття житлових приміщень, в яких ніхто не проживає.

Інформацію про такі домівки «адміністрація» району очікує от місцевого населення. Не подобався сусід – здай його будинок. Це – «руський мир».

Грошей в окупантів на житло немає, бо їх вкладають у ремонти. Що саме і наскільки якісно роблять – неважливо, головне – вкласти кошти.

Так, волгоградська область достроково нібито виконала план на 2022 рік щодо відновлення об'єктів інфраструктури у підшефному Станично-Луганському районі. На це було спрямовано 860 мільйонів рублів. Кому пішли ці кошти і де результати будівництва – наразі невідомо навіть місцевим жителям.

Наскільки мало покращитися життя району, окупованого ще на межі зими-весни? За ці кошти, наприклад можна було виконати лише ремонт дороги від колишнього КПВВ до повороту на Широкий. Це якщо не красти.

Втім, житла не вистачає не тільки для тих, хто біжить, а й для тих, хто бігтиме трохи пізніше. На тимчасово окуповану територію Луганської області прибуло поповнення з числа мобілізованих осіб. Відзначаються численні факти пограбувань та мародерства. Значна кількість зазначеного контингенту прибула з місць позбавлення волі.

За добу росіяни із різних видів озброєння обстріляли територію поблизу населених пунктів Ковалівка, Новоєгорівка, Новолюбівка, Греківка, Надія.

19 жовтня підрозділи Сил оборони України відбили атаку окупантів поблизу Білогорівки.

Авіація Сил оборони завдала десять ударів. Підтверджено ураження шести районів зосередження озброєння та військової техніки, а також чотирьох позицій зенітних ракетних комплексів ворога. Підрозділи протиповітряної оборони збили шість крилатих ракет, гелікоптер Ка-52 та шістнадцять БпЛА, з них - чотирнадцять «Shahed-136» іранського виробництва.

Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили три пункти управління, шість районів зосередження живої сили, озброєння і військової техніки, один склад боєприпасів, станцію РЕБ та шість інших важливих об’єктів, включаючи міст та понтонну переправу противника.

]]>https://www.facebook.com/odalug/videos/8075257552544869/]]>