ЛОВА: Окупантів відбито в районах Діброви та Стельмахівки, у Новоселівському росіяни застосували ударний безпілотник, на захоплених територіях мобілізують медиків у «відмінній фізичній формі»

25-11-2022

Окупанти посилено вручають повістки у Хрустальному, Антрациті, Ровеньках, Сорокиному, Довжанську, намагаючись швидко заповнити утворені вакантні місця на фронті.

Так, у Довжанську під мобілізацію підпадають навіть лікарі. Це, зокрема, анестезіологи, хірурги, травматологи, фельдшери від 30 до 55 років.

Основна вимога – відмінна фізична форма. Нащо вона лікарю у шпиталі? Напевно, задачі в них будуть дещо інші.

Окупаційні ЗМІ повідомляють про початок демонтажу модулів для митників та прикордонників на території міжнародного автомобільного пункту пропуску «Новошахтинськ» на кордоні з Луганщиною.

Там, де по їхнім заявам перевірки відмінили декілька місяців тому, а насправді – лише посилили.

Тим часом, у Сєвєродонецьку триває «планове відкриття» порожніх квартир нібито для замірів віконних отворів і перевірки системи опалення.

Не скління, хоча вже майже грудень, а лише попереднє замірювання. Систему опалення вони, можливо й оглядають, але разом із тим з помешкань якимось дивом зникають цінні речі.

В районах двох населених пунктів відбиті атаки росіян на наші позиції 24 листопада – поблизу Діброви та Стельмахівки.

На Куп’янському та Лиманському напрямках противник веде оборону.

Вогневого ураження від росіян зазнали райони Макіївки, Новоселівського, Стельмахівки і Площанки.

Поблизу Новоселівського окупанти застосували ударний БпЛА.

Українська авіація продовжує нищити загарбників. Протягом минулої доби завдано 12 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника та 2 позиціях його зенітних ракетних комплексів.

Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони в той же час уразили 4 пункти управління, 2 райони зосередження особового складу та ОВТ, станцію розвантаження озброєння та військової техніки, склад боєприпасів та ретранслятор ворога.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02LnR464bbegpYogUnZPUuUPDKfoH...]]>