ЛОВА: Окупанти обстріляли вісім населених пунктів Луганщини, частина росіян з Херсону розмістилася в Новоайдарі, в громадах поряд посилено перевірки місцевих, «важких» підлітків з нашого регіону забирають у чечню на військово-патріотичне виховання

19-11-2022

У Новоайдарі вже зафіксовано переміщення окремих підрозділів російських окупаційних військ, які перекинули з Херсонського напрямку.

А в сусідньому Денежниковому посилили перевірки місцевих.

Це сталося після 15 листопада, коли в результаті вогневого ураження району зосередження противника, росіяни втратили близько 50 осіб загиблими та пораненими.

Роздача повісток триває у Новопскові. У першу чергу, отримують їх ті чоловіки, які мають паспорт так званої «лнр», бо перебувають на обліку в росіян.

Тим часом, із відкритих джерел стало відомо, що до чеченської республіки прибули 200 важких підлітків із різних суб'єктів росії, а також з так званої «лнр», які перебувають на обліку у відповідних органах.

Під час перебування у регіоні з дітьми буде проведено профілактичну роботу задля військово-патріотичного виховання.

Протягом 18 листопада росіяни відкривали вогонь по Греківці, Макіївці, Новоселівському, М’ясожарівці, Новоєгорівці, Площанці, Невському і Стельмахівці на Куп’янському та Лиманському напрямках.

Авіація Сил оборони протягом доби завдала 7 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника.

Воїни українських ракетних військ і артилерії за минулу добу уразили пункт управління, понад 12 районів зосередження живої сили та ОВТ і засіб протиповітряної оборони окупантів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0VYttR2RcrX9dMW2Btxdfc6C6jeEf...]]>