ЛОВА: Окупанти обстріляли Невське, Стельмахівку, Надію та Білогорівку, заселяються у домівки лисичан та сватівчан, у «вагнері» є вакансія «бульдозериста»

25-10-2022

ЗСУ продовжують звільняти населені пункти Луганщини – ще над трьома із них замайорів синьо-жовтий прапор.

Втім, росіяни накривають вогнем ті райони, де самі нещодавно базувалися. Координати, де саме залишаються люди, пам’ятають – туди і б’ють.

Дістається селам на Куп’янському та Лиманському напрямках. Із танків та артилерії окупантами розстрілюються Невське, Стельмахівка, Надія та Білогорівка.

Відбиті атаки противника в районі Білогорівки.

А зовсім поряд, у Лисичанську, росіяни вивозять майно містян.

Пояснюють, що вони діють на новим указом путіна – беруть необхідне для потреб оборони. Із кожною ротацією в квартирах лисичан стає все чистіше.

І у цьому місті, і у Сватовому є багато фактів заселення військових та колаборантів у чужі домівки.

Ще далі від лінії фронту (щоправда, поки незрозуміло чому) триває розбудова «лінії вагнера». А на стовпах почастішали оголошення про набір на вакансії «групою вагнера».

Потрібні, зокрема, бульдозеристи, водії-маніпуляторники, екскаваторники, водії важної техніки. Вимоги: вік 24-50 років, досвід роботи на подібній техніці.

Чомусь, у «елітній» компанії вакансії останнім часом почастішали.

Тому що авіація Сил оборони України протягом 24 жовтня завдала понад 30 ударів. Підтверджено ураження 22 районів зосередження озброєння та військової техніки ворога, 5 складів боєприпасів та позицій 9 зенітних ракетних комплексів ворога.

На різних напрямках наші підрозділи протиповітряної оборони збили 3 гелікоптери Ка-52 «Алігатор», бомбардувальник Су-24М, 2 БпЛА «Орлан-10» та БпЛА «Shahed-131» противника.

Ракетні війська і артилерія за минулу добу уразили 6 районів зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, 2 склади боєприпасів, зенітний ракетний комплекс, радіолокаційну станцію «Зоопарк» та 2 інші важливі об’єкти противника.

Також слід зазначити, що в росіян спостерігається суттєвий некомплект офіцерських та сержантських посад інструкторсько-викладацького складу навчальних частин. Це спричинено загибеллю більшості таких спеціалістів під час бойових дій, а також через надмірну кількість мобілізованих.

Непоодинокими є випадки призначення на подібні посади осіб рядового складу, які щойно підписали контракт та мають хоч якийсь бойовий досвід.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0pXcLLxHmBk4YtqwcFUmyFH7HLi6H...]]>