ЛОВА: Окупанти обіцяють за три роки відремонтувати трохи більше 100 км доріг Луганщини із загальних майже 6 000 км, у Рубіжному кадирівці виселяють із домівок тих місцевих, хто залишився

16-10-2022

Про «амбітні» плани щодо ремонту автошляхів на окупованих територіях заявили бездушні майори в кремлі.

Обіцяють упродовж трьох років відремонтувати 500 км доріг на так званих «нових територіях рф» – у «лнр», «днр», Херсонській та Запорізькій областях. Тобто, у середньому по 125 км на один регіон. Більш того, зазначають, що після цих робіт будуть досягнуті показники у 50 % відремонтованих доріг, як і на усій росії.

Де вони в себе бачили 50 % відбудованих доріг? Напевно, на паперах. Або в своїх містах і селах під шлейфом багнюки.

Бо насправді якісним автошляхи росіяни ще навесні дивувалися саме на Луганщині.

До речі, на території нашої області нараховується 5 898 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на захопленій у 2022 році частині – 3 616 км. Із них 1 177 км доріг державного значення та 2 439 км – місцевого значення.

Лише у 2021 році було охоплено капітальним та поточним середнім ремонтами 225 км автошляхів. У поточному планувалося ще близько 300 км. Загалом за 2020-2022 роки – 650 км. Не кажучи вже про сотні кілометрів місцевих доріг, а також мостів.

Трохи більше 100 км і 5 898 км за наступні три роки? Про які 50 % йдеться?

Тут он окупантам ніде мешкати і не що вдягти. Так, частково мобілізовані росіяни все частіше прибувають на захоплені території одягнутими у цивільний одяг.

А у Рубіжному прибулі на посилення угруповання військовослужбовці з чеченської республіки почали виселяти місцеве населення та розміщувати своїх офіцерів. Пустих хат їм замало.

Підсилення росіяни кидають на Бахмутський напрямок, де зараз особливо гаряче. Розташовані там населені пункти окупанти розстрілюють по всій лінії зіткнення.

На Краматорському напрямку росіяни з танків та різнокаліберної артилерії обстріляли населені пункти Білогорівка, Чарівне, Мала Токмачка, Новоєгорівка, Роздолівка, Серебрянка, Верхньокам’янське, Вишневе, Зарічне, Надія, Першотравневе, Терни, Торське.

За минулу добу підрозділи Сил оборони України відбили атаки противника в районах населених пунктів Торське і Спірне на Краматорському напрямку, Берестове, Соледар і Бахмут на Бахмутському напрямку.

Авіація Сил оборони протягом 15 жовтня завдала 32 удари. Підтверджено ураження 24 районів зосередження озброєння та військової техніки, а також 8 позицій зенітних ракетних комплексів противника. Крім того, наші підрозділи протиповітряної оборони на різних напрямках збили 6 БпЛА та 1 вертоліт ворога.

Ракетні війська і артилерія за минулу добу уразили 3 райони зосередження живої сили, озброєння і військової техніки, один склад боєприпасів, 7 об’єктів ППО противника та інші військові цілі.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0m3282Bacz8J6vkuhDwMzbi66Ycqg...]]>