ЛОВА: На Старобільщині окупанти посилили пошукові рейди серед населення, у великі міста росіяни обіцяють узимку поставити обладнання для запуску опалення, водночас кажуть про облаштування пунктів обігріву і вивозять людей

28-11-2022

Необхідно було дочекатися заморозків, щоб пообіцяти доставити з рф для допомоги так званій «лнр» у проходженні зимового періоду обладнання та спробувати запустити опалення.

А також спрямувати аварійні бригади, які рушили на Луганщину з різних регіонів росії.

Коли вони приїдуть і що будуть робити в промерзлій землі Лисичанська, Рубіжного, Сєвєродонецька – невдовзі стане відомо.

Тим часом в Сєвєродонецьку почали розглядати питання організації мобільних пунктів обігріву.

Чекають на опалення з рф та все одно збираються облаштувати палатки.

А ще – вивозять людей нібито до соціальних установ. Так, за першу половину листопада з вищеназваних міст туди поїхало 111 осіб.

Днями на Старобільщині окупанти посилили рейди, які супроводжуються обшуками, арештами, вилученням речей, які сподобалися.

Як повідомляють місцеві жителі, забирають електроінструменти, генератори, дрібну та велику техніку, телефони, гроші та коштовності.

Можливо, теж відчувають наближення українських військових. Зараз росіяни зосереджують зусилля на стримуванні дій підрозділів Сил оборони України.

Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України упродовж 27 листопада уразили 4 райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також один інший важливий військовий об’єкт ворога.

На Лиманському напрямку ворог здійснив обстріли з усього спектру артилерії по районах населених пунктів Макіївка, Невське і Білогорівка.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid035brYofq28sVVSWVfzJXbPN3Aw3A...]]>