ЛОВА: На окупованій частині Луганщини мобілізують медперсонал, росіян призначають на керівні посади навіть у школах, вимагають писати заяви на відмову від українського громадянства

18-11-2022

Через значні втрати особового складу та недостатню кількість медичного персоналу в підрозділах окупантів на території України, на тимчасово окупованій Луганщині, за наказом так званого міністерства охорони здоров’я, працівників медичних закладів зобов’язали стати на військовий облік для подальшого доукомплектування.

Як вони будуть заміщувати вакантні посади в лікарнях, поки невідомо, але вже знайшли рішення освітяни. Так, у Біловодській громаді на посаду директора Новоолександрівської середньої школи призначено чоловіка з Новосибірська. Ближче достойних не знайшлося.

Також окупанти вимагають держслужбовців писати заяви на відмову від українського громадянства. Тобто, «загубити» паспорт вже не вийде.

Тим часом продовжує дивувати окупаційна влада Лисичанська. Спочатку в місті влаштували майже свято із приводу роздачі 14 кубометрів дров. А на цьому тижні там розпочалася видача вугілля соціально-незахищеним верствам населення, що має пічне опалення та потребує вугілля.

Усього в резерві є близько 70 тонн вугілля, яке доставлять адресно. Якщо розраховувати на всю зиму, вистачить цього хат на тридцять, а то й менше.

Та майже в кожній з них вже чують, що ЗСУ вже неподалік.

17 листопада підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів від Новоселівського і Стельмахівки.

Українські підрозділи ракетних військ і артилерії за поточну добу уразили 4 пункти управління, 22 райони зосередження живої сили, озброєння і військової техніки, 6 складів боєприпасів та 4 інших важливих об’єкти окупантів.

Із танків та всього спектру артилерії росіяни обстріляли Греківку, Новоселівське, Площанку, Макіївку, Невське і Стельмахівку на Куп’янському та Лиманському напрямках.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0LK11ZJJRWJcNpR7RnUeiwy7J5ZZE...]]>