ЛОВА: Листопад – до Лисичанська завезли плівку, щоб люди затягнули вікна, поблизу Станиці Луганської відкрили ще один пункт для біженців, на яких не вистачило грошей на виплату компенсації

02-11-2022

А таких – більшість. І якщо у Сєвєродонецьку з поміж декількох сотень зруйнованих багатоповерхівок знайшлися лише 38 осіб, яким надали гроші за зруйноване нерухоме майно, то у майже вщент знищеному Рубіжному – близько 100. Не 38 тисяч і 100 тисяч, а просто 38 і 100 осіб. На два міста. Гроші напередодні псевдо референдуму обіцяли усім. Голосували майже всі. «Республіка» є, кошти відсутні.

Що робити іншим? Прямувати до Станиці Луганської. Замість грошей там оселять в тимчасовому пункті для біженців. 120 осіб збираються розмістити у селі Камишне. Небагато.

Значно краще справи йдуть в Лисичанську. Вже почався листопад і люди очікують хоча б на повернення води.

Але поки їм пропонують постояти в черзі за поліетиленовою плівкою, яку вперше за чотири місяці окупації привезли в місто централізовано. Якщо дістанеться – можна буде затягнути віконні отвори.

Дочекалися росію, дочекалися і плівки. До речі, з татарстану.

Та фронт вже зовсім поряд. За минулу добу підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів в районах Макіївки, Невського і Білогорівки.

Авіація Сил оборони 1 листопада завдала по ворогу 33 удари. Під ураження потрапили 26 районів зосередження озброєння та військової техніки, а також 7 позицій зенітних ракетних комплексів противника.

Протягом минулої доби українські воїни збили гелікоптер, 2 БпЛА типу «Орлан-10», 6 ударних БпЛА «Шахед-136» та 2 – типу «Куб».

Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони за минулу добу уразили 4 райони зосередження живої сили, озброєння і військової техніки, 3 склади боєприпасів та 6 інших важливих військових об’єктів противника.

Із різних видів озброєння окупанти обстріляли на Куп’янському та Лиманському напрямках Греківку, Макіївку, Надію, Невське.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid028ZJTvKZ2QDsCJVZU1AxrJfi2A96...]]>