ЛОВА: Лікарні окупованої Луганщини переповнені, проте рф розпочала там «відновлення», до переліку не потрапив жодний зруйнований заклад з Лисичанська, Рубіжного, Попасної, Кремінної та Сєвєродонецька

15-10-2022

Ми неодноразово бачили, як росіяни полюбляють упродовж декількох тижнів «майже з нуля відновлювати» нещодавно відремонтовані об’єкти та з пафосом їх відкривати.

Можливо, лікарні Луганська, Антрацита, Довжанська, Ровеньків, Брянки чи Кадіївки за вісім років дійсно настільки втомилися від поранених окупантів, що потребують відновлення. Не ремонту, а саме «восстановления».

Однак про це не можна сказати про медзаклади Марківки, Старобільська, Новоайдара та Новопскова. За останні роки там були виконані капремонти лікарень на десятки мільйонів гривень, закуплене сучасне обладнання.

Контролюватимуть ці диво-ремонти шефи-регіони рф, - заявляють у так званій «лнр». Тобто, навіть регіони рф (з точки зору рф) вже поділяються на шефів та підлеглих.

Втім, у переліку лікарень, куди вкладатимуться гроші, відсутні медичні заклади, які дійсно потребують значних ремонтів, а не лише вкладання грошей. Зокрема, у Лисичанську, Гірському, Попасній, Сєвєродонецьку, Рубіжному, Кремінній.

Ніхто не хоче брати шефство над напівзруйнованими об’єктами. Їх не відкриєш до зими та навіть до літа. Хизуватися нічим.

Хіба що великою кількістю поранених росіян. В багатьох лікарнях цивільних не приймають через завантаженість лікарів та відсутність ліжкомісць. Через низьку якість медичної допомоги та відмову командування російських окупаційних військ евакуйовувати тяжкопоранених на територію росії, смертність серед них перевищує 50 %.

І кожного дня цей показник лише зростає. Лише 14 жовтня авіація Сил оборони України завдала близько тридцяти ударів. Підтверджено ураження двадцяти п’яти районів зосередження озброєння та військової техніки, а також трьох зенітних ракетних комплексів противника. Крім того, наші підрозділи ППО збили дев’ять БпЛА.

Ракетні війська і артилерія за добу уразили чотири пункти управління, п’ятнадцять районів зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, дванадцять складів з боєприпасами, одну артилерійську установку та двадцять інших важливих цілей.

Відбиті атаки росіян в районах населених пунктів Берестове, Яковлівка, Бахмутське, Бахмут, Опитне, Іванград, Спірне, Невельське, Мар’їнка, Білогорівка, Терни, Новомихайлівка та Красногорівка.

Протягом доби окупанти обстріляли населені пункти:

- на Краматорському напрямку: Верхньокам’янське, Вишневе, Греківка, Григорівка, Зарічне, Ковалівка, Макіївка, Надія, Нововодяне, Новоєгорівка, Ольгівка, Першотравневе, Роздолівка, Табаївка, Терни, Торське, Ямполівка;

- на Бахмутському напрямку: Білогорівка, Яковлівка, Соледар, Бахмутське, Бахмут, Опитне, Кліщіївка, Одрадівка, Зеленопілля, Курдюмівка, Майорськ, Нью-Йорк, Сіверськ, Костянтинівка, Іванград.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid091in9i78WRV8NNknv5VyCFjeCWFb...]]>