ЛОВА: Лікарні окупованої частини Луганщини знов переповнені пораненими росіянами, через примусову мобілізацію обсяг виробництва підприємств так званої «республіки» зменшився щонайменше вдвічі, з Новоайдарщини депортують населення

24-11-2022

Окупанти продовжують примусове переселення проукраїнськи налаштованих жителів.

Так, під приводом контрдиверсійних дій на минулому тижні з населених пунктів Денежникове та Штормове Новоайдарської громади вивезено близько 20 місцевих фермерів.

Тим часом на Старобільщині окупанти продовжують обшук помешкань, маючи на меті дві цілі.

По-перше – знайти вільні домівки для розселення або пограбування.

По-друге – збільшення кількості блокпостів не допомогло у пошуку дезертирів, бо їхня кількість зростає щодня.

Нещодавно з позицій втекли чергові мобілізовані в'язні, тепер росіяни їх шукають по квартирах мирних жителів, ретельно перевіряють усі документи.

Іншого плану проблеми в Луганську. Там лише мріють про збільшення виробництва хоча б до довоєнної норми. Так, на підприємстві «Лугасталь» обсяг продукції впав вдвічі через дефіцит робочої сили. Значна частина працівників упродовж цього року була мобілізована.

Крім того, в місті переповнені пораненими росіянами щонайменше чотири лікарні, у тому числі й так звана «республіканська».

Не вистачає приміщень для госпіталізації й у Старобільську, Лутугиному, Антрациті. У кожному із цих міст сотні поранених частково мобілізованих росіян.

Вони не в змозі протидіяти ЗСУ. Так, на Куп’янському та Лиманському напрямках росіяни обороняються та цинічно обстрілюють з танків, мінометів та ствольної артилерії райони населених пунктів Макіївка, Новоселівське, Стельмахівка, Білогорівка та Площанка.

Авіація Сил оборони України протягом минулої доби завдала 6 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника і по 2 позиціях зенітних ракетних комплексів.

Підрозділи українських ракетних військ і артилерії уразили 4 райони зосередження особового складу та озброєння та військової техніки, позицію протиповітряної оборони та ще один важливий об’єкт ворога.

Джерело: Луганська обласна військова адміністрація -  ]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0YnCByFGotKV66oaG1iwSkKHNe7uS...]]>