ЛОВА: 30 росіян загинуло та ще 20 поранено у Мілуватці, у пусті будинки Новоайдару розселяють окупантів, до Лисичанська завезли цвяхи та 14 кубів дров на все місто

15-11-2022

Саме так місцева окупаційна влада виконує наказ стосовно забезпечення жителів Лисичанська опаленням до початку зими.

Ці 14 кубічних метрів деревини розвезли по кварталах із багатоповерхівок. На скільки годин їх вистачить – подивимось. Сюжет, який зняли про цю подію російські ЗМІ, можна і до весни транслювати. Як то на росії кажуть: «Надо потерпеть».

А ще у Лисичанську роздають будівельні цвяхи, які залишилися після зникнення гуманітарного шиферу.

Водночас окупанти розглядають можливість вивезти все цивільне населення з Кремінної, Сєверодонецька та Рубіжного вглиб захоплених територій, бо не змогли підготувати ці міста до зими. Зупиняє їх лише одне питання – розміщувати декілька тисяч людей ніде.

Тим більше у Новоайдарі вільні хати вже майже зайняті. Віднедавна там мешкають військові, які прибули для поповнення втрат окупаційних підрозділів.

Для уточнення інформації про покинуте житло росіяни роздають місцевим жителям повідомлення з вимогою прибути до так званої «адміністрації» для уточнення даних.

Розміщуватися ближче до фронту – вже дуже небезпечно. Днями повідомлялося про влучання у місце розміщення росіян у Мілуватці на Сватівщині.

Наразі стало відомо про втрати противника. А саме, знищено штаб підрозділу російських окупаційних військ – загинуло 30 осіб та більш як 20 поранені.

14 листопада атаки росіян відбиті від Новоселівського.

Авіація Сил оборони України протягом минулої доби завдала по ворогу 21 удар. Під ураження потрапили 18 районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також 3 позиції зенітно-ракетних комплексів противника.

За минулу добу Сили оборони України збили 2 БпЛА типу «Орлан».

Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони уразили 3 пункти управління, 19 районів зосередження живої сили, озброєння і військової техніки, позицію протиповітряної оборони та 2 склади боєприпасів російських окупантів.

Із танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії за минулу добу росіяни відкривали вогонь по Макіївці, Невському, Новоселівському, Площанці та Стельмахівці на Куп’янському та Лиманському напрямках.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02JQRHqhiHy1mQfHUTZGnTYThALSh...]]>

Средняя: 5 (2 оценок)