Кризовий медіа центр "Сіверський Донець" повідомляє про старт проєкту «Луганщина на зв’язку»

07-08-2022

Шановні друзі!

В ці непрості для нашої країни та Луганщини зокрема часи команда Кризового медіа-центру «Сіверський Донець» рада повідомити, що з 1 серпня стартував проєкт «Луганщина на зв’язку». Метою якого є надання мешканцям Луганської області та іншим зацікавленим особам перевіреної та соціально важливої інформації щодо актуальних подій регіону.

Наш проєкт підтримується програмою «Громадськість за демократизацію» за сприяння Європейського Союзу, який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.

В ході реалізації проєкту ми створюватимемо для вас унікальний новинний та авторський контент заради протидії російській дезінформації та підтримки соціальних зв’язків між мешканцями Луганщини, які роз’їхалися по різних регіонах України та за її межи.

Зв’язок тримаємо через портал ]]>Зміст]]> - ]]>https://zmist.org/]]>

Тримаємо зв’язок!

Все буде – Україна!

Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» за сприяння Європейського Союзу, який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО КМЦ «Сіверський Донець» і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.

]]>Кризовий медіа центр "Сіверський Донець"]]>