КПЖ «Світанок» отримав нову партію спецтехніки

24-06-2019

Сєвєродонецьке комунальне підприємство «Житлосервіс «Світанок» отримало чергову партію із трьох одиниць багатофункціональної спецтехніки для благоустрою міста.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук оглянув новоприбулу техніку та зазначив: «Житлосервіс «Світанок» завдяки виділеним коштам депутатами Сєвєродонецької міської ради з бюджету цього року, отримав три одиниці вітчизняної абсолютно нової багатофункціональної спецтехніки на платформі білоруського трактора «МТЗ – 80». Менше двох місяців тому таку ж техніку отримало КП «СКС», а нещодавно в доповнення закупило модернізовані причепи з підвищеними бортами.

Найближчим часом на «Світанок» плануємо закупити на цю техніку косарки, розкидачі протиожеледної суміші та інше навісне обладнання. Техніка якісна. Перевірив особисто. Отримана техніка найближчим часом вже приступить до роботи, і сєвєродончани зможуть побачити ще більш позитивні зміни в благоустрою нашого міста.

Сподіваюся, що «Світанок» та «СКС» відтепер працюватимуть краще та ще ефективніше, а, відповідно, наші вулиці та прибудинкові території стануть ще чистішими. Тим більше, я вимагаю від керівництва цих підприємств найвідповідальнішого відношення до утримання всієї території нашої громади та підготовки до осінньо-зимового періоду, особливо по прочистці доріг і тротуарів від снігу, боротьбі з ожеледицею тощо.

Дякую депутатам за підтримку і турботу про місто. Як кажуть у народі: «Готуй влітку сани, а взимку воза».