КП «Зелене місто» має тепер власну спецтехніку

05-11-2021

Нещодавно комунальне підприємство «Зелене місто» придбало: щепоріз,  поливальну машину та автовишку.

Вся ця техніка придбана підприємством за кошти громади для забезпечення належного догляду за висадженими рослинами та ведення робіт з благоустрою міста.

Ландшафтна дизайнерка Наталія Зубань розповідає, що  автовишка дуже маневрена та дозволить заходити у вузькі квартали, де проблематично здійснювати роботи з обрізки дерев.  Поливальна машина має містку цистерну для води і дає можливість працювати з великими обсягами води.

«Цього року ми побачили, наскільки рослини, які засипані були тріскою краще приживалися ніж ті, які засипані були травою», - радіє Наталія Зубань.

Це один з сучасних методів догляду за зеленими насадженнями, які були запроваджені підприємством цьогоріч. Мульчування новонасаджених рослин тріскою, яка утворюється від переробки обрізків, дає 100% приживання дерев та чагарників, економію води, трудовитрат та грошей.

Директор КП «Зелене місто» Ігор Глущенко каже, що в наступному році планується збільшити кількість зелених насаджень, тому у планах «Зеленого міста» придбання ще кількох одиниць спеціальної техніки для того, щоб обслуговувати всю Сєвєродонецьку територіальну громаду.

Средняя: 4 (2 оценок)