Конкурс відеоробіт "Луганщина очима молоді"

16-08-2021

З нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України за організації Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської обласної державної адміністрації, Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», ГО «Лабораторія розвитку Луганщини» та Агенції регіонального розвитку Луганської оласті оголошується конкурс відеоробіт патріотичного спрямування «Луганщина очима молоді».

До участі в конкурсі запрошуються активні школярі, лідери студентської спільноти, молоді вчені та інноватори, блогери та інші зацікавлені представники територіальних громад Луганської області, що знаходяться на підконтрольних уряду України територіях.

Метою конкурсу є:

- формування позитивного іміджу територіальних громад та Луганської області в цілому;

- виховання ідеалів побудови миру, поваги, любові, патріотизму до рідного краю;

- популяризація потенціалу територіальних громад та історій успіху місцевих мешканців в контексті часів незалежності України;

- розвиток інноваційності та креативності молоді Луганщини;

- промоція бренду Луганської області.

Тематичні категорії відео:

1) «Відкрий мою громаду» - про місцеві визначні місця (музеї, парки, сквери, пам’ятники, печери, кінні заводи, заповідні місця, природні об’єкти, історичні об’єкти тощо).

2) «Тут живуть неперевершені люди» - про місцевих культурних діячів, підприємців, громадських діячів, молодих активістів, волонтерів, молодих вчених, науковців, військових, представників місцевого самоврядування та

пересічних мешканців, які внесли вагомий внесок в розвиток вашої громади.

Як взяти участь у конкурсі:

1. Створи оригінальний відеоролик (не більше 3 хвилин) за допомогою телефону, планшету, відеокамери стосовно однієї з двох тематичних категорій, дотримуючись вказівок у правилах конкурсу.

2. Підготуй короткий описовий текст максимум 1000 символів для завантаження разом із відео.

3. Разом з відеороботою треба надати такі відомості:

(1) Ім'я та Прізвище автора/авторів

(2) Кількість повних років

(3) Адреса, назва територіальної громади

(4) Контактний телефон

(5) Електронна пошта

(6) Назва відеороботи

(7) Короткий опис

( Тематична категорія ("Тут живуть неперевершені люди", або "Відкрий мою громаду")

4. Роботи повинні бути відправлені електронну пошту konkurs [dot] lg [dot] 2021atgmail [dot] com з 9 до 22 серпня 2021.

Перших 100 учасників конкурсу буде відзначено заохочувальними подарунками та онлайн сертифікатами.

З концептом Конкурсу можна ознайомитись тут: ]]>https://docs.google.com/document/d/1wAFCrNjB3Sir0pzqMm2CosqsJi9ocTiw/edi...]]>