Комісія з безпеки дорожнього руху

25-02-2019

Вперше у цьому році в оновленому складі 22 лютого відбулось засідання постійної міської комісії з безпеки дорожнього руху. Головував на засіданні перший заступник міського голови Олег Кузьмінов.

11 питань потребували розгляду членів комісії. Цього разу звернення надійшли від городян, керівників виконавчих органів міської ради та комунальних підприємств, ТОВ "ОГЗТ", від духовенства, ВПУ і Управління патрульної поліції в Луганській області.

За результатами засідання всі 11 питань було розглянуто та з усіх прийнято відповідні рішення.

Так, задоволено звернення:

- щодо узгодження переведення залізничного переїзду №8 з розряду регульованого в нерегульований;

- щодо встановлення дорожніх знаків «Пішохідний перехід» біля Храмового комплексу - селище Лісна Дача - з нанесенням відповідної дорожньої розмітки;

- щодо встановлення дорожнього знаку 3.1 «Рух заборонено» із табличкою 5.31 «Житлова зона» біля будинку по вул. Менделєєва, 34;

- щодо встановлення засобів обмеження швидкості «лежачі поліцейські» для перекриття проїзду з вул. Маяковського через двори будинків 7 та 7а по вул. Науки.

Тривалу дискусію викликало питання демонтажу шлагбауму у дворі житлового будинку по вул. Гоголя, 22. При цьому свою обґрунтовану думку висловлювали й мешканці, й відповідні служби, зокрема ДСНС. У результаті шлагбаум вирішено залишити.

Найбільше надійшло пропозицій від генерального директора КП «СТрУ» Олексія Постільги. По них прийнято відповідні рішення, а саме:

- встановити дорожній знак 3.34 "Зупинку заборонено" по пр. Гвардійський напроти будинку №67 у бік вул. Курчатова;

- зробити ремонт доріг на всіх тролейбусних маршрутах міста;

- перевірити та вмикати освітлення в темний час доби (особливо по пр. Гвардійському) на всіх тролейбусних маршрутах міста. Сектору транспорту та зв’язку міськради доручено звернутись до ПрАТ «Азот» щодо освітлення по тролейбусному маршруту №6;

- щодо заборони відстою маршруток на зупинці "Центральний ринок" вирішено звернутись листом на ОДА та розробити схему організації дорожнього руху на цій ділянці;

- встановити світлофорний комплекс на перехресті пр. Центральний - вул. Новікова в районі училища №92.

Запропоновані заходи доручено взяти до відома при плануванні робіт Відділу капбудівництва, УЖКГ і КП «СКС».

Розглянуто членами комісії питання щодо обмеження руху в районі школи №12 між житловими будинками №11,11а,11б по проспекту Гвардійському та вирішено встановити там знак «Житлова зона».

На звернення адміністрації ВПУ №92 стосовно терміну встановлення світловідбиваючих дорожніх знаків 5.35.1 та 5.35.2 "пішохідний перехід" із табличкою "Зона дії" виконання рішення доручено взяти на контроль генеральному директору КП «СКС» Віталію Постильзі.

Комісією розглянуто та узгоджено комплексну схему розміщення тимчасових споруд на зупинці приміського та міжміського громадського транспорту по проспекту Хіміків в районі автостанції.

Одне з питань стосувалось несанкціонованого проїзду між будинками 22 і 24 по вул. Гоголя. Для перекриття проїзду за рішенням комісії вирішено встановити дорожню огорожу між цими будинками.

Голова комісії - перший заступник міського голови Олег Кузьмінов доручив завідувачу сектору транспорту та зв’язку Андрію Ширшикову у найкоротший термін підготувати необхідні документи, направити їх до розгляду відповідним структурам, а також звітувати щодо виконання кожного прийнятого на засіданні рішення.