Команда СЗШ №12 #0168 посіла почесне ІІ місце на обласному рівні у Хештег-Марафоні #SpeakUpUkraine

26-12-2019

В Україні фінішувало наймасштабніше змагання з безпеки дорожнього руху «Хештег-Марафон #SpeakUpUkraine».

Змагання проходило у 140 населених пунктах України, участь у ньому взяли понад 16 тисячшколярів, вчителів, батьків, поліцейських, медиків і рятувальників.

У цьому громадськомудитячо-молодіжномупроєкті взяли участь 275 шкільних команд. Серед них була команда середньої  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 міста  Сєвєродонецька Луганської області #0168.

Школи  змагалися у проведенні найкреативніших, найоригінальніших, а головне – найдієвіших флешмобів, акцій, інформаційних кампаній, щоб привернути максимальну увагу до теми безпеки на дорозі та висловлюватися за безпеку. За умовами змагання,  для перемоги командам-учасницям потрібно було, зокрема, звернути увагу місцевого населення, органів влади та ЗМІ на конкретні проблеми – небезпеки для дітей на дорозі і досягти їх вирішення.Команда школи № 12 нашого міста гідно пройшла всі три етапи змагання.А найголовніше, завдяки плідній роботі членів команди та співпраці з органами міської влади вже в наступному році діти нашого міста зможуть насолоджуватися цікавими та безпечними прогулянками на вело транспорті завдяки відкриттю в місті вело майданчиків та вело доріжок. Журі всеукраїнського конкурсу Хештег-Марафон #SpeakUpUkraine визначило команду #0168 фіналістами конкурсу. Команда середньої  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 міста  Сєвєродонецька Луганської області #0168 зайняла почесне друге місце на обласному рівні. І вже до кінця 2019 року команда отримає призи за ефективну та цікаву роботу. Члени команди дякують організаторам цього змагання за креативний та дієвий підхід до проблеми безпеки на дорозі.