Команда Сєвєродонецького міського Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді вдало виступила на Чемпіонаті України серед вихованців закладів позашкільної освіти зі спортивного орієнтування

27-09-2023

З 20 по 25 вересня у Києві проходив Чемпіонат України серед вихованців закладів позашкільної освіти зі спортивного орієнтування, в якому взяли участь 165 спортсменів у складі 19 команд з 7 областей.

Луганську область представляла команда Сєвєродонецького міського Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді у складі 12 учасників під керівництвом Гузь Любові Олексіївни – керівника гуртка «Спортивне орієнтування».

В Чемпіонаті були проведені різноманітні змагання: преО надкоротка дистанція (спринт), преО скорочена дистанція, двоетапна естафета з трейлу, дистанції Чемпіонату України для дорослих.

За результатами участі у дистанціях найбільшу кількість балів команді принесли:

- Єлізавета Свірепова – 113 балів;

- Валерія Ломкова – 95 балів;

- Вадим Клюєв та Олександр Барбарук - 83 бали.

23 вересня проходили змагання зі спортивного орієнтування бігом - двоетапна естафета. Наші вихованці зробили гарний подарунок до Дня позашкілля – всім працівникам та тренерам Центру:

- І місце - Софія Бородавка та Олександр Барбарук у групі Мікс-18;

- ІІ місце – Єлизавета Свірепова та Валерія Ломкова у групі Ж-12.

«Наші вихованці дуже вдало виступили. Спортсмени приїхали на змагання з різних міст України. Тренування з орієнтування в цих місцях неможливе, тому більше уваги приділялося загальній фізичній підготовці. Діти використовували ті знання, які набули у нашому Центрі ще до війни», - повідомила керівник команди Любов Гузь.

]]>Сєвєродонецький Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді]]>