Команда Сєвєродонецька стала переможцем «Різдвяних стартів»

14-01-2022

Збірна команда шахістів міста Сєвєродонецьк (керівник Сергій Серяков) стала переможцем у відкритому Чемпіонаті з шахів «Різдвяні старти – 2022» серед учнів ЗЗСО Луганської області, який відбувся 12 січня на базі Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Рубіжанської міської ради.

Змагання проводилися під загальним керівництвом Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН України. В турнірі взяли участь 10 учнівських команд з м. Рубіжне, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кремінна, Попасна, Старобільськ,      смт. Мілове та Станиця-Луганська.

Чемпіонат проводився у особистому та командному заліку, окремо серед юнаків і дівчат згідно офіційних Правил гри у шахи за швейцарскою системою.

До складу команди міста Сєвєродонецьк увійшли Єгор Бережний - учень 11-А СЗШ № 4, Дмитро Мікітон - учень 8-А СЗШ № 14 та Марія Коломієць - учениця 6-Б СЗШ № 10.

За підсумками шахового турніру в особистому заліку маємо наступні результати:

серед хлопців

ІІ місце Єгор Бережний;

серед дівчат

І місце Марія Коломієць.

В командному заліку І місце посіла команда міста Сєвєродонецьк.

Переможці та призери Чемпіонату з шахів нагороджені кубком, медалями, дипломами та подарунками від організаторів з символікою Національного олімпійського комітету України.

Нагадаємо, що турнір «Різдвяні старти», це щорічний Чемпіонат, який проводиться з метою популяризації шахів серед учнівської молоді, підвищення майстерності та кваліфікації юних шахістів Луганської області, підтримки дитячого шахового руху на сході України.

Сєвєродонецький міський Центр дитячої та юнацької творчості

Кликните по изображению для просмотра в полном размере