Ви тут:

Із Сєвєродонецька до Дніпра: нове життя шкільної вчительки

13-03-2023
Категорія: 

Ніна Петренко — переселенка із Сєвєродонецька. Її рідне місто почали обстрілювати вже з першого дня повномасштабного вторгнення. Рішення про виїзд жінка прийняла 8 березня. Каже, це був такий подарунок для себе на свято. Пані Ніна переїхала до Дніпра — зараз працює вчителем фізичної культури в одній зі шкіл міста. А ще вона активно займається спортом та бере участь у волейбольних турнірах, - ]]>повідомляє «ДніпроTV»]]>.

«Коли неможливо було перебувати в місті, я вирішила виїхати. Все ж таки вирішила собі зробити подарунок на 8 березня, і виїхала з міста 8 березня. Я вивезла всіх, до кішки», - розповідає пані Ніна.

Школа у Сєвєродонецьку, де працювала вчительеа, повністю зруйнована. Але жінка знайшла нову роботу в одній зі шкіл Дніпра.

«І з вересня місяця я вже працюю у цій школі. Почуваюся тут дуже комфортно», - продовжує сєвєродончанка.

У Дніпрі Ніна Петренко продовжила активно займатися спортом: «Я влітку грала у пляжний волейбол. Була призером, чемпіоном з пляжного волейболу. Відвідувала й набережну Дніпра. Чудове місто, красиве, молоде, дуже багато сучасних будівель, тому дуже комфортно тут знаходитися».

«Зараз мрія одна — це перемога України», - наголошує пані Ніна, і  вже після неї жінка буде визначатися, повертатися до рідного міста чи залишитися у Дніпрі, - 

 

 

 

За матеріалом: «ДніпроTV» - ]]>https://dnipro.tv/news-dnipro/iz-sievierodonetska-do-dnipra-nove-zhyttia...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет