Інтернет-фішинг: як не потрапити на гачок шахраїв

08-09-2023

]]>Поліція Луганської області надає рекомендації,  як не потрапити на гачок інтернет-фішингу]]>*:

- здійснювати покупки та розрахунок тільки на перевірених сайтах;

- уважно перевіряти URL-адресу ресурсу;

- не вводити конфіденційні дані, паролі та іншу інформацію, що може бути використана для підтвердження платежів;

- у разі купівлі на платформі оголошень, уточнювати деталі угоди тільки в чаті цієї платформи і не переходити в месенджери;

- оминати повідомлення, які вимагають термінових дій або видаються надто привабливими, щоби бути справжніми;

- не переходити на посилання, які отримали від незнайомців або з ненадійних джерел.

Тож аби не потрапити на гачок інтернет-шахраїв потрібно зважати на всі ризики та перевіряти інформацію.

Бережіть себе та свої заощадження!

*Фішинг - вид шахрайства, метою якого є виманювання в довірливих або неуважних користувачів мережі персональних даних клієнтів онлайнових аукціонів, сервісів із переказу або обміну валюти, інтернет-магазинів. Шахраї намагаються змусити користувачів самостійно розкрити конфіденційні дані - наприклад, надсилаючи електронні листи з пропозиціями підтвердити реєстрацію облікового запису, що містять посилання на сайт, зовнішній вигляд якого повністю копіює дизайн відомих ресурсів.

Поліція Луганської області

]]>https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid0Qya4Cg5E725nPccKVvURhrKMxc...]]>