Інформація про ЦНАП Луганської області, що відновили діяльність

15-10-2023

]]>Департаментом економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності Луганської облдержадміністрації підведено підсумки роботи центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) області, які частково відновили діяльність поза межами своїх територіальних громад.]]>

В області до 24.02.2022 діяли 23 ЦНАП, їх 100 віддалених робочих місць адміністраторів, 1 територіальний підрозділ та 9 мобільних ЦНАП.

На 13.10.2023 відновлено роботу 15 ЦНАП: Лисичанського, Сєвєродонецького, Рубіжанського, Гірського, Кремінського, Попаснянського, Старобільського, Щастинського, Білокуракинського, Білолуцького, Марківського, Міловського, Новоайдарського, Новопсковського, Чмирівського та їх 17 віддалених робочих місць адміністраторів у 26 гуманітарних хабах, за місцем розташування ВА (1), в консультативному центрі (1) у містах: Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ірпінь, Київ, Обухів, Одеса, Полтава, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Харків, Хмельницький, Черкаси, Корсунь-Шевченківський (Черкаська область) та с. Богданівка (Дніпропетровська область).

Крім того, літні громадяни та особи з інвалідністю Лисичанської територіальної громади можуть отримувати послуги, не виходячи з дому, за їх місцем перебування у Дніпрі та Дніпропетровській області завдяки портативному комплексу «Мобільний офіс», отриманому в межах Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East).

Такі «Мобільні офіси» також передано Сєвєродонецькому ЦНАП в межах реалізації Програми EGAP «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» та Гірському ЦНАП – Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East).

Фактична загальна кількість працюючих осіб в ЦНАП – 59, з яких: 41 знаходяться в хабах та 18 працюють віддалено. У наданні послуг задіяно 36 осіб.

З початку року через ЦНАП надано 5 531 адміністративну послугу та 87 485 консультацій.

Працівниками ЦНАП опрацьовано 8 618 інформаційних повідомлень про пошкоджене та знищене майно в Реєстрі пошкодженого та знищеного майна.

В ЦНАП надається від 1 виду адміністративних послуг (Новоайдарський та Чмирівський ЦНАП) до 15 (Білокуракинський ЦНАП).

Інформація про ЦНАП, що відновили діяльність, адміністративні послуги, які надаються в них та контактні дані розміщено за посиланням: ]]>http://loga.gov.ua/oda/about/depart/economy/dsystem/about]]>

]]>https://www.facebook.com/economyloga/posts/pfbid019yUfa87e4CMhAZkhS8nXEY...]]>