«єРобота»: підприємиця із Сєвєродонецька Ганна Ольшанська отримала грант від держави на розвиток власної справи

03-11-2022

Відкриття власної справи багатьом здається недосяжною мрією, особливо під час воєнного стану, але отримання українцями мікрогранту на розвиток чи створення бізнесу доводять, що головне – це наполегливість та чіткий план.

Ганна Ольшанська – внутрішньо переміщена особа з Сєвєродонецька Луганської області. У рідному містечку протягом трьох років займалася власною справою, поширювала власний бренд одягу ANKA clothing, мала цех з пошиву та співробітників.

Нажаль, війна повністю зруйнувала існуючий бізнес та плани на майбутнє. Дівчині довелося покинути свій дім та переїхати до Дніпра, дивом забравши з собою частину власної продукції, але залишилась надія почати все з початку на новому місці.

Дізнавшись про державну програму надання мікрогрантів на розвиток чи створення власного бізнесу, Ганна не вагаючись почала ретельно розробляти бізнес-план та подала заявку на порталі Дія.

Завдяки попередньому досвіду підприємницької діяльності та чіткому плану дій, захист бізнес-ідеї перед комісією ]]>обласного центру зайнятості]]> пройшов успішно. Рішення Державного центру зайнятості також було позитивним. Залишалося тільки дочекатися коштів та заново розвивати улюблену справу.

Наразі Ганна вже отримала кошти, закупила необхідне обладнання та орендувала приміщення. Дівчина наголошує, що родзинкою її власного бренду є орієнтованість на кожного клієнта, особливості фігури та індивідуальні параметри. Завдяки кропіткій роботі майстрів, кожен замовник залишається задоволеним та отримує якісний одяг.

Так, як основною умовою мікрогранту є створення робочих місць, підприємниця планує працевлаштувати 5 людей та у майбутньому ще більше розширити штат робітників.

«Я дуже вдячна, що в мене з’явилась можливість відновити виробництво у Дніпрі. Для розвитку бізнесу на кошти мікрогранту придбала все обладнання та матеріали для міні-цеху. Пишаюся, що у такі тяжкі часи, держава не забуває про підприємців і всіляко підтримує та заохочує працювати задля нашої перемоги, надаючи нові робочі місця і сплачуючи податки!», - наголошує пані Ганна.

Нагадуємо, що нині продовжується прийом заявок на отримання мікрогрантів. Подати документи можна через портал ДІЯ: ]]>https://cutt.ly/zK4JT3k]]>

Перед подачею заяви радимо уважно ознайомитися з Постановою КМУ №738 від 21.06.2022 (із змінами), згідно якої реалізується видача мікрогрантів.

За матеріалом: ]]>Дніпропетровський обласний центр зайнятості]]> - ]]>https://dnp.dcz.gov.ua/node/8832]]>