Хлопці та дівчата з «Пласт-Станиця Сєверодонецьк» сплели та передали маскувальні сітки поліцейським Луганщини

17-08-2022

Поліцейські Луганщини отримали маскувальні сітки від пластунів.

Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну «Пласт-Станиця Сєверодонецьк» була вимушена переїхати до м. Львова. Майже відразу пластуни Луганщини, серед яких й діти співробітників ГУНП в Луганській області, були залучені до різних волонтерських проєктів.

Так, діти правоохоронців долучилися до активностей ГО «Порохова Вежа» з плетіння маскувальних сіток для потреб Захисників України.

Хлопці та дівчата присвячують весь свій вільний час благородній справі. Пластун Олексій координує доставку тканини та відправку сіток за місцем призначення. Хлопець також допомагає новим волонтерам. Він мріє про професію військового і вже готується до вступу у військову академію.

Нещодавно одну з посилок, п’ять маскувальних сіток, отримали й поліцейські Луганщини для потреб співробітників, які несуть службу у прифронтових регіонах.

Луганські поліцейські щиро дякують пластунам «Станиця Сєверодонецьк» за корисну і важливу допомогу.

За матеріалом: МВС України - ]]>https://www.facebook.com/mvs.gov.ua/posts/pfbid0236mSjSb2Js3CFuPMkMwymWU...]]>

Кликните по изображению для просмотра в полном размере