Громадськість Луганщини взяла участь у засіданні круглого столу «Стан забезпечення органами державної влади та місцевого самоврядування інформаційних прав в умовах воєнного стану»

06-11-2023

6 листопада у Полтаві голова громадської ради при облдержадміністрації Сергій Севрюк, у рамках виконання регіональної програми сприяння розвитку громадянського суспільства в області на 2022-2026 роки, взяв участь у засіданні круглого столу «Стан забезпечення органами державної влади та місцевого самоврядування інформаційних прав в умовах воєнного стану».

Захід організовано Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

З вітальними словами до учасників звернулась Юлія Деркаченко, представник Уповноваженого з інформаційних прав Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Крім громадськості до роботи «круглого столу» долучились представники органів виконавчої влади та місцевих військових адміністрацій області та Програми розвитку ООН.

Учасники ознайомились з презентацією результатів моніторингу стану забезпечення інформаційних прав в умовах воєнного стану в 2023 році, а також взяли участь у дискусії.

«Забезпечення права доступу громадян до суспільно важливої інформації, особливо у військовий час, це запорука збереження життя та здоров’я громадян та ВПО, зокрема», - зазначив Сергій Севрюк.

]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/gromadskist_luganshchini_vzyala_uchast...]]>