Ви тут:

Година Землі 2019 року

18-03-2019
Категорія: 

         У суботу, 30 березня 2019 року, о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої Планети.

            Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

            Година Землі 2018 років була безпрецедентним успіхом – приєдналися більше 7000 міст у 188 країнах по всьому світі. В Україні до кампанії долучилися більше 75 міст та містечок, у тому числі Київ, Одеса, Львів, Харків, Житомир, Кривий Ріг  та інші.

            Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та Уряду у сфері енергоефективності, збереження довкілля, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

            Місто Сєвєродонецьк теж долучається до Години Землі та також запрошує Вас взяти активну участь!

            Разом ми змінюємо світ!

Офіційне відео Години Землі 2019 року можна переглянути за посиланням: ]]>https://www.youtube.com/channel/UCXCDrUKvOA46Le1tlLjnSRQ]]>

Додаткову інформацію можна переглянути за посиланням на офіційному веб-сайті кампанії:

Історія Години Землі ]]>http://wwf.panda.org/uk/our_work/ecoeducation/campaigns/eh19/eh_history/]]>

Як можна долучитися до Години Землі містам, навчальним закладам, організаціям тощо ]]>http://wwf.panda.org/uk/our_work/ecoeducation/campaigns/eh19/support/]]>

Хто вже підтримує Годину Землі цього року (постійно оновлюється)

]]>http://wwf.panda.org/uk/our_work/ecoeducation/campaigns/eh19/supporters_2019/]]>

Матеріали

]]>http://wwf.panda.org/uk/our_work/ecoeducation/campaigns/eh19/materials/]]>

Ще раз дякуємо Вам за підтримку Години Землі 2019!

Департамент економічного розвитку

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)