Гендиректор Сєвєродонецького КНП «Український реабілітаційний центр» Ігор Панов зустрівся з керівництвом гуманітарних проєктів США з питань співпраці, взаємодії та допомоги

28-09-2023

27 вересня у місті Львів відбулась робоча зустріч в рамках проєкту підтримки України щодо надання гуманітарної та практичної допомоги з реабілітації військовий, їхніх родин та осіб, що постраждали в результаті бойових дій, в якій прийняли участь і представники Сєвєродонецької міської територіальної громади.

Генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Український реабілітаційний центр» Ігор Панов, який очолив сєвєродонецьку делегацію, представив учасникам заходу концепцію діяльності центру з фізичної та психологічної реабілітації військовослужбовців, а також жителів Сєвєродонецької міської територіальної громади та Луганської області після поранень, діяльності лабораторії з виробництва протезів і протезування кінцівок. Він розповів про можливості залучення студентів випускних курсів вищих навчальних закладів Луганщини, які навчаються в профільних факультетах з психологічного та фізичного здоров’я людини, до практичної діяльністю медичної, ортопедичної, психоневрологічної допомоги та протезування.

Зустріч відвідав Голова благочинної місії, керівник гуманітарних проєктів США «Світ зв’язків», «Місії України», «Церква Христа», містер Джон Кахельман. Зазначені благодійні організації США з перших днів військового вторгнення росії надають гуманітарну допомогу нашим захисникам та особам, які постраждали від збройної агресії.

Як зазначив Ігор Панов, він плідно і змістовно поспілкувався з містером Джоном Кахельманом та іншими учасниками заходу: "За дорученням керівника Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександра Стрюка я особисто та наша делегація провели низку переговорів з американськими партнерами. Головними питаннями робочої зустрічі були можливості гуманітарної місії Сполучених Штатів Америки з надання практичної допомоги реабілітаційним центрам, медичним закладам, шпиталям медичним обладнанням, підготовці інструкторів для реабілітаційних центрів та залучення закордонних інвесторів для розбудови лікувально-реабілітаційних закладів".

Учасники заходу обговорили деталі співпраці, нові потенційні напрями взаємодії та зазначили, що рішуче налаштовані продовжувати спільну роботу заради допомоги українцям, які постраждали від російської агресії.

Підсумовуючи розглянуті питання зустрічі, американські партнери запросили команду лікарів та студентів-практикантів КНП «Український реабілітаційний центр» відвідати навесні США (Штат Алабама) задля обміну досвідом, стажування та подальшого втілення концепції розвитку.

Далі буде...

Слава Україні!!!

Комунальне некомерційне підприємство «Український реабілітаційний центр»