Фахові спеціалісти Громадської організації "ДАР: Допомога. Адаптація. Реабілітація" розширюють надання реабілітаційних послуг дітям та підліткам з особливостями в розвитку

17-07-2023

Фахові спеціалісти ]]>Громадської організації "ДАР: Допомога. Адаптація. Реабілітація"]]> розширюють надання реабілітаційних послуг дітям та підліткам з особливостями в розвитку у нещодавно відкритому центрі при Гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської військової адміністрації в м. Дніпро.

Як зазначають в організації, поняття музична терапія в перекладі з латинського прямо звучить, як зцілення музикою і на сьогодні вона є однією із дієвих альтернативних методів в корекції психофізичних порушень осіб з аутизмом, проблемною поведінкою, руховими і мовними розладами та є ефективним засобом в лікуванні депресії, порушеннь нервової системи та різних психосоматичних захворювань.

В програму корекції закладається робота із запитів батьків з потреб дітей та особистими спостереженням педагога. Для створення ефективного терапевичного простору здебільшого використовуються наступні засоби та методи:

• Унікально підібрані мелодії та матеріал під особливості кожної дитини для зняття напруги та страхів;

• Привчення до правильного сприйняття емоції від прослухованої мелодії;

• Робота з фонематичним слухом та внутрішніми ритмами для запуску мовлення та розвитку пам’яті;

• Використання музики як засобу невербальної комунікації, що є більш ефективним засобом в спілкуванні;

• Відтворення форм та образів від прослухованої мелодії на папері для розвитку образного мислення та багато іншого;

• Створення музичних груп для соціальної адаптації та розвитку.

Використання музичної терапії, як напрямку з реабіліатції в комплексній програмі проєкту, допоможе досягти одної із основних цілей - підвищити резервні можливості організму реабілітуватись, через творчість розширити потенціал дітей, налагодити педагогічну-виховну роботу і, таким чином, забезпечити гармонійне та ефективне інтегрування, адаптації та соціалізації їх в суспільство.

]]>Громадська Організація "ДАР: Допомога. Адаптація. Реабілітація"]]> здійснює свою діяльність у партнерстві з  Сєвєродонецькою міською військовою адміністрацією та ]]>United Nations Development Programme - UNDP]]> Програми розвитку ООН в Україні у межах проєкту «Підтримка реабілітації людей з інвалідністю, спричиненою війною» за фінансування Уряду Республіки Корея та Уряду Німеччини, які сприяли відкриттю та налагодженій роботі центру в Гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської військової адміністрації в м. Дніпро по проєкту «Відродження доступної комплексної реабілітації».

Щоб отримати послуги з доступної комплексної реабілітації звертайтесь за телефонами: +380506145403, +380507730029.

За інформацією: ]]>Громадська Організація "ДАР: Допомога. Адаптація. Реабілітація"]]> - ]]>https://www.facebook.com/DARseverodonetsk/posts/pfbid02BVhrDKtZYaw4N6Nkp...]]>