Ентузіаст створив інтерактивну карту, на якій позначені хід та наслідки окупації ​​Сєвєродонецька російськими загарбниками

21-09-2022

Ентузіаст Олексій Задєсєнцев ]]>на платформі Google Maps створив інтерактивну карту "Наслідки війни в Сєвєродонецьку 2022 р."]]>, на якій позначені хід та наслідки російської збройної окупації міської територіальної громади.

Як зазначає автор, карта створена і постійно доопрацьовується.

На інтерактивній карті відзначені не лише місця руйнувань та інших злочинів російських окупантів, а й геолокації різних подій, що відбувалися у Сєвєродонецьку та найближчих населених пунктах за час війни: роздача гуманітарної допомоги, спроби відновити комунікації, місце встановлення резервуару з водою та ін.

Під кожною відміткою є посилання на джерело інформації, яке містить фото- та відеоматеріали.

Як зазначає автор, у випадку наближення бойових дій до Сєвєродонецька та певний проміжок часу після звільнення українськими військовими доступ до карти буде обмежено.

Пряма мова: "Мета карти - показати масштаби злочинів зомбаків (російської армії) в Сєвєродонецьку у 2022 році.
Надати місцевим жителям інформацію про стан житлового фонду і інфраструктури в Сєвєродонецьку.

Джерела інформації: сєвєродонецькі телеграм-канали: severodonetsk.times, Северодонецк ЛХС 1934; сайти: Северодонецк-online та інші. youtube канали: Бутусов Плюс, Северодонецк 2022 Война та інші.

Умовні позначення: шари Фото і Відео:
жовтим вибухом позначено будівлі, що отримали суттєві пошкодження, однак відновлення будинку можливе,
зеленим вибухом - будівлі, які отримали незначні пошкодження (вибиті вікна, етажність будівель збережена),
помаранчевим вогником - будівлі, що частково згоріли, коричневим вогником - будівлі, що повністю згоріли,
коричневим вибухом - майже повністю зруйновані будівлі від прильотів.
чорним хрестом - кладовища,
синім мостом - мости,
рожевою колбою - викиди хімічних речовин,
фіолетовим черепом та кістьми - загиблі люди на вулицях або поховання у дворах,
блакитним знаком плюс - поранені,
сірим чоловічком - місце для евакуації людей впродовж березня-квітня, зеленим чоловічком - люди в сховищах, жовтим чоловічком - ознаки повернення людей до мирного життя,
червона (рожева) свастика - зомбаки (російські військові) і проросійські мирні мешканці, а також діяльність псевдодержавних установ, червона (рожева) нота - культурні заходи, які організовують зомбаки,
блакитна зірочка - українські військові,
темно зелений значок лапші - видача і доставка гуманітарної допомоги українськими поліцейськими, військовими і волонтерами до травня включно, темно зелений значок піцци - заклади громадського харчування, що діють з серпня, блакитний краник - проблеми з відновленням водопостачання блакитний значок людини, що плаває - люди купаються в озері, бо відстутнє водопостачання, стан міських озер, блакитна блискавка - проблеми з відновленням електропостачання, блакитний екран телевізора - російська пропаганда на вулицях міста, блакитний краник з краплею - місця, де можна набрати води, блакитний душ - "помывочная", блакитний значок зв'язку- в цих місцях може бути ще зв'язок, крім Лугаком.

Увага: на одній позначці в шарі фото може міститись до 10 фото. Вони переважно додавались в хронологічному порядку. Тому реальний сучасний стан будинку можна найчастіше побачити не на 1-ому фото.

Шари відео (маршрути відеозйомок):
зеленими лініями - маршрути відеозйомок у лютому-квітні, жовтими лініями - маршрути відеозйомок у травні-червні,
блідопомаранчевими лініями - маршрути відеозйомок у липні, насиченими помаранчевими лініями - маршрути відеозйомок у серпні.

Шар Списки будинків: 14 серпня телеграм канал severodonetsk.times опублікував списки будинків, які росіяни планують знести або відремонтувати. Першоджерело та достовірність цих списків невідомо. Однак, ймовірно, з цими будинками будуть відбуватись певні дії. На основі списків створено шар Списки будинків, де коричневим будинком позначені будинок, що ймовірно буде знесений, зеленим будинком - планується ремонт будинку, сірим будинком - майбутнє існування будинку під питанням, інші позначки аналогічні шарам Фото і Відео.

КАРТА В ПРОЦЕСІ СТВОРЕННЯ І УТОЧНЕННЯ."

Джерело: ]]>https://www.google.com/maps/d/embed?mid=18b6U3beisS-irDxmTGP8p0xwrtvQ-7E...]]>

Средняя: 4 (3 оценок)