Ви тут:

Енергосервіс - засіб досягнення економії енергоресурсів та вибір прогресивних міст

27-07-2021
Категорія: 

27 липня у Сєвєродонецькій міській військово-цивільній адміністрації  відбулась робоча зустріч з представниками енергосервісної кампанії ТОВ "КИЇВЕСКО". З 2019 року у місті успішно впроваджений та працює ЕСКО-механізм у 10 закладах управління освіти Сєвєродонецької міської ВЦА, де встановлені сучасні модульні теплові пункти датської фірми Danfoss. В свою чергу, вони підключені до системи моніторингу та диспетчеризації SynergyData, яка дозволяє автоматично регулювати подачу тепла в залежності від погодних умов. Така модернізація системи опалення позбавляє будівлі від надмірного споживання теплової енергії, не виходячи за нормативні показники температури у приміщеннях та, в свою чергу, це забезпечує економію коштів за енергоресурси. ІТП працюють вже 2 опалювальних періоди. За результатами аналізу роботи ІТП за опалювальний період 2019-2020р.р. економія бюджетних коштів міста склала 557 тис.грн., за опалювальний період 2020-2021р.р. - 642 тис. грн. Фактично споживання енергоресурсів знизилося на 40%, що на 15% вище очікуваного. 

Директор ТОВ "КИЇВЕСКО" Петро Бочуля та керівник відділу управління об’єктами Валерій Мага запропонували Сєвєродонецькій міській ВЦА продовжити співпрацю з підвищення енергоефективності експлуатації будівель освітніх закладів.

Заступник керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Олег Кузьмінов подякував енергосервісній компанії за плідну співпрацю та підкреслив: «Дуже важливо, що саме в освітніх закладах працює механізм енергозбереження. Ми обов’язково розглянемо ваші пропозиції щодо подальшої співпраці. Адже завдяки ЕСКО-механізму ми маємо суттєву економію не тільки енергоресурсів, а й бюджетних коштів на оплату комунальних послуг».

 

 

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет
57
0