Енергетиків привітали із професійним святом

22-12-2020

22 грудня – День енергетика. Привітали з професійним святом колектив Державного підприємства «Сєвєродонецька теплоелектроцентраль» голова обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай та керівник військово-цивільної адміністрації м.Сєвєродонецьк Олександр Стрюк.

Сергій Гайдай звернувся до працівників енергетичної сфери: «Дуже багато є професій, які важливі і навіть життєво необхідні для людей. Вашу роботу люди в повсякденному побуті не помічають. Поки температура на градуснику не впаде дуже сильно. Щиро бажаю вам щоб поменше було аварій та щоб рівень вашої роботи покращився. Здоров'я вам і терпіння!»

Очільник Луганщини за вагомий особистий внесок у розвиток паливно-енергетичного комплексу України, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди Дня енергетика вручив Почесну грамоту Міністерства енергетики України інженеру I категорії Тетяні Лємзяковій та Грамоту Міністерства енергетики України електромонтеру Анатолію Філончуку. Крім того, оголошено Подяки Міністерства енергетики України старшому машиністу турбін Олексію Замірці та начальнику відділу Олександру Руденку.

Листами Подяки обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, значний особистий внесок у розвиток енергетичної галузі області та з нагоди Дня енергетика відзначено заступника начальника відділу Сергія Ішутіна, старшого машиніста турбін Дениса Ковальчука та машиніста екскаватора Миколу Кравченка.

Привітав енергетиків і керівник військово-цивільної адміністрації м.Сєвєродонецьк Олександр Стрюк. У своєму зверненні до колективу підприємства він підкреслив, що саме від професіоналізму працівників залежить стабільне життя міста та якість побуту городян. Він також висловив слова подяки за оперативне вирішення аварійної ситуації, що нещодавно сталася на тепловому колекторі: «Висловлюю слова подяки за швидкість реакції у вирішенні аварійної ситуації, яка у нас відбулася нещодавно. Дякую за злагоджену роботу і порятунок більшої частини міста від замерзання. Зі святом!»

Олександр Стрюк нагородив грамотами військово-цивільної адміністрації м.Сєвєродонецьк начальника зміни цеху Богдана Кошового, електрозварника Андрія Красюка, електрослюсаря Дмитра Перетятька, електрогазозварника Дмитра Соболєва та машиніста екскаватора Анатолія Судавцова.

З привітаннями до колег звернувся і директор державного підприємства «Сєвєродонецька теплоелектроцентраль» Олександр Гудим. Він щиро поздоровив усіх працівників підприємства з професійним святом - Днем енергетика та побажав кожному міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, подальших успіхів у праці, невичерпного оптимізму. Також він вручив Почесні Грамоти Асоціації «Укртеплоелектроцентраль» заступнику директора Наталії Желновач, слюсарю Євгену Лисаку, слюсарю-ремонтнику Сергію Хохлову, майстру Дмитру Шмалю, машиністу турбін Миколі Юрченку. Почесним званням «Бухгалтер року» нагороджено головного бухгалтера підприємства Оксану Давиденко.

За підсумками незалежного аналізу фінансово-господарських показників діяльності підприємств України державному підприємству "Сєвєродонецька теплоелектроцентраль" присвоєно статус «Лідер галузі» та урочисто вручено керівникові підприємства Олександру Гудиму.

Средняя: 3.7 (3 оценок)