До уваги!

10-03-2021

Верховною Радою України прийнято Закон України від 04 грудня 2020 року №1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», який підписано Президентом України та 09.12.2020р. опубліковано у офіційному виданні «Голос України» №228.

На виконання п. 24 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України платникам податків у грудні 2020 року в автоматичному режимі було проведено списання податкового боргу, сукупний розмір якого за всіма податками та зборами не перевищує 3060 грн (включно), що за даними інформаційно-телекомунікаційної системи ДПС (ІТС ДПС) обліковувався станом на 1 листопада 2020 року та залишився непогашеним на дату списання такого боргу. Списання податкового боргу здійснено засобами ІТС ДПС в автоматичному режимі та одночасно усім платникам податків за визначеними Податковим кодексом України критеріями.

За підсумками проведеної роботи по територіально-адміністративній одиниці м. Сєвєродонецьк списано податковий борг 6671 СГ на загальну суму 3,2 млн гривень.

Додатково повідомляємо, що повний перелік платників податків Луганської області, яким проведено списання податкового боргу відповідно до п.2.4 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України розміщено за посиланням: ]]>https://lg.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/454614.html]]>

Фінансове управління СМВЦА