До уваги жителів та гостей міста Сєвєродонецька!

10-06-2016

Відповідно до підпункту 3 пункту 6 Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року №87-к, а також з ініціативи Міністра внутрішніх справ України 12 червня поточного року у м. Сєвєродонецьк відбудуться заходи під гаслом «Єдина Соборна Україна», присвячені 20-й річниці Конституції України.

У ході проведення вказаних заходів, у тому числі, заплановані зустрічі представників правоохоронних органів з місцевими осередками патріотичних громадських організацій, спрямовані на взаємодію та співпрацю щодо забезпечення публічної безпеки та порядку в районах проведення антитерористичної операції.

Запрошуємо представників патріотичних громадських об’єднань на захід, який відбудеться під патронатом Міністерства внутрішніх справ України 12 червня поточного року о 12.00 на площі Миру в місті Сєвєродонецьку під гаслом «Єдина Соборна Україна».

Програмою заходу передбачено урочистий концерт за участю оркестру Національної гвардії України, виступи творчих колективів, а також святковий куліш.

Відділ внутрішньої політики

та зв’язків з громадськістю