До уваги ВПО з Луганщини у Тернополі та Тернопільській області!

21-12-2022

В гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської військово цивільної адміністрації "Луганщина Моя”, що знаходиться у місті Тернопіль (вул. Грушевського, 5а) працює медичний представник, до якого також можна звернутись попередньо за телефоном з 10:00 до 15:00 год (окрім вихідних та св'яткових днів):
+38 050 945 08 49 (Viber, Telegram).

Медичні послуги, які Ви можете отримати в Хабі:
- вимірювання тиску;
- виписування рецептів, зокрема на “Доступні ліки”;
- виписування е-напаправлень пацієнтам для проведення всіх необхідних лабораторних та інструментальних досліджень, на консультації вузьких фахівців та інші послуги спеціалізованої медичної допомоги (але необхідність у проведенні певних аналізів, обстежень, консультацій визначає сам лікар)

На час воєнного стану, а потім і подальшому радимо оформити декларації, щоб отримувати надалі безоплатні послуги!

Бережіть себе!

Вся остання інформація про діяльність Гуманітарного хабу Сєвєродонецької міської ВЦА у місті Тернопіль "Луганщина Моя"​ за посиланням: ]]>https://t.me/s/ternopol_hub]]>