До уваги страхувальників – боржників!

07-02-2017

За результатами річної звітності, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Сєвєродонецьку Луганської області повідомляє: станом на 01.01.2017  кількість боржників, які мають заборгованість по сплаті страхових коштів до Фонду – 107 страхувальників, загальна сума заборгованості49,4 млн.грн.

Найбільш крупні боржники:

• Сєвєродонецьке дочірнє підприємство СУ «Електромонтаж» № 448 АТЗТ «Донбаспромелектромонтаж»
  • Дочірнє підприємство "ЕнергоГаз-Автоматика" ВАТ "Сєвєродонецький завод опорів"
  • Дочірнє підприємство «Комерційний центр УСПП» Північно-Донбаського регіонального відділення Українського союзу промисловців і підприємців»
  • ВАТ «Сєвєродонецьке автотранспортне підприємство 10920»
  • ВП «Шахтоуправління ровеньківське» ТОВ ДТЕК «Ровенькиантрацит»
  • ВАТ «Сєвєродонецький завод опорів»
  • ВСП ВАТ «Сєвєродонецький приладобудівний завод» «Прилад- Сплін»
  • Колективне ДП будівельне управління №8 ВАТ «Трест «Сєвєродонецькхімбуд»»
  • ТОВ "ФАВОРИТ І К"
  • ТОВ  "ПОЛІПЛАСТ",
  • "ПРИЛАД-АВТО" ВАТ "Сєвєродонецький приладобудівний завод»

Несплата обов’язкових страхових внесків та штрафних санкцій є грубим порушенням інтересів Держави в сфері забезпечення соціального захисту, охорони життя та здоров’я громадян у процесі їх трудової діяльності, що сприяє утворенню у Фонді дефіциту фінансових ресурсів.

Отже, відділення виконавчої дирекції Фонду в м. Сєвєродонецьку просить страхувальників – боржників у найближчий час вишукати можливість погашення існуючої заборгованості.

В.о. начальника відділення Є.О. Пушкарьов