Ви тут:

До уваги мешканців та гостей міста Сєвєродонецьк!

22-05-2018
Категорія: 

У зв’язку із проведенням міських заходів присвячених 84-річниці з Дня заснування міста Сєвєродонецька та Дня Хіміка, 26 травня 2018 року з 13.30. до 24.00. буде перекритий рух автомобільного транспорту на ділянках вулиць міста.

Рух в обох напрямках проспекту Центральний від вулиці Гагаріна до проспекту Гвардійський, ділянка проспекту Гвардійський на 200 метрів від перехресть з проспектом Центральний в обидва напрямки, перехрестя вулиці Маяковського та проспекту Ценральний біля розважального закладу «Ксанаду» та перехрестя вулиці Маяковського та проспекту Ценральний біля магазину «Сімʼя».  

На ділянці вулиці Науки та проспекту Центральний, біля «Льодового палацу спорту» буде діяти така схема організації дорожнього руху: з вулиці Новікова на вулицю Науки можна буде проїхати за старою схемою,  з вулиці Науки на вулицю Новікова можна буде проїхати так: з Т-образного перехрестя з проспектом Центральний поворот ліворуч рух до проїзду за «Льодовим палацом спорту» та поворот праворуч, рух до проспекту Центральний та поворот ліворуч на вулицю Новікова.

Шановні водії, плануйте об’їзди вказаних ділянок, заздалегідь.

Рух маршрутних таксі маршрутів №110 та №101, буде здійснюватися за зміненими схемами. Рух тролейбусів маршрутів №2 та №6 26.05.2018 р. буде здійснюватися до 13.00, а 27.05.2018 р. буде здійснюватися до 11.00, просимо це врахувати при плануванні своїх поїздок містом.

Водіїв та пішоходів просимо суворо додержуватися Правил дорожнього руху.

У зв’язку із плановими міськими та обласними святковими заходами, виїзний ярмарок 26-27.05.2018 р., на ділянці вулиці Маяковського проводитися не буде.

 

Сектор транспорту та зв’язку Департаменту

економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)