До уваги мешканців Сєвєродонецької міської територіальної громади! Гугл-форма на отримання гуманітарної допомоги УКРПОШТОЮ! (Уважно ознайомтесь зі змістом!)

10-08-2022

Сєвєродонецька міська ВЦА повідомляє, що особи, які вимушено перемістились внаслідок бойових дій з території Сєвєродонецької міської територіальної громади, мають можливість адресно отримати гуманітарну допомогу (продукти харчування) поштовим відправленням УКРПОШТОЮ.

Для цього необхідно заповнити форму за посиланням ]]>https://forms.gle/bJrfqjQC5WPSmHYK7]]>

• Допомога надається в тому числі на неповнолітніх дітей. Відомості про дітей заповнюються ОДНИМ з батьків або законних представників дитини.
  • До опрацювання приймаються форми, заповнені виключно українською мовою.
  • Поштові витрати за відправлення відшкодовуються за рахунок одержувача згідно тарифів Укрпошти.

Форма на отримання гуманітарної допомоги поштою заповнюється на кожного члена сім'ї окремо, в тому числі на дітей. Для дітей заповнюється : ПІБ дитини, свідоцтво про народження та надається довідка ВПО кожної дитини окремо

Средняя: 3 (3 оценок)