ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

08-12-2016

До УПФУ в м. Сєвєродонецьку надійшли нові пенсійні посвідчення, замовлені у листопаді та грудні 2016 року. Просимо громадян, які замовляли пенсійні посвідчення, ознайомитися з їх переліком та терміново отримати свій документ.

На обліку в управлінні знаходяться пенсійні посвідчення, які були замовлені протягом 2015 – 2016 років.

Перелік громадян, яким необхідно звернутися для їх отримання, розміщено в управлінні на інформаційному стенді поряд з кабінетом 207 та на ВЕБ-сайті управління за посиланням sever-pfu.gov.ua (розділ – Адміністративні послуги). Також консультацію про наявність пенсійного посвідчення можна отримати за телефоном 4-24-76.

Для отримання пенсійного посвідчення необхідно мати при собі паспорт, звертатися у вівторок та четвер.

Управління ПФУ в м. Сєвєродонецьку